גרגורי איצקוביץ – שיטות טיפול אלטרנטיביות | אודות

אודות

שמי גרגורי איצקוביץ', מטפל בכיר ברפואה משלימה מעל 25 שנה ואמן.

אני מזמין אתכם לסייר באתר שלי וללמוד אודותיי. כאן תוכלו להתרשם משני התחומים החשובים בחיי: טיפול ברפואה משלימה ואומנות.

משחר ילדותי, הבנתי שכפות ידיי הן הביטוי האולטימטיבי המייצג אותי. אין זה מקרה שבחרתי ללמוד ולעסוק בדרך של שימוש יומיומי בכפות ידיי, הן ביצירה כצייר והן בטיפול כרפלקסולוג בכיר ומטפל במגוון רחב של שיטות מגע.

כל חיי ציירתי ופיסלתי ואף למדתי אומנות כשנתיים במכללה האקדמית קישינב, טרם עלייתי לארץ. עם תום שירותי הצבאי בצה"ל, במכללת ויצ"ו קנדה, במכללה לעיצוב גרפי שם התחילה דרכי המקצועית כצייר ומאייר, הן כעצמאי והן כשכיר בעיתוניי הארץ השונים. במקביל הצגתי תערוכות.

בשנת 1985 התחלתי את המסע אל עולם הרפואה המשלימה. למדתי כ-3 שנים במרכז ללימודים אלטרנטיביים חיפה, בניהולו של אבי גרינברג, מייסד "שיטת גרינברג".

עם סיום לימודיי התחלתי את דרכי כמטפל ברפלקסולוגיה הוליסטית, עיסוי הוליסטי וטכניקות עבודת גוף. תחומים אשר התחלתי ללמד עם הזמן.

כיום,21 שנה מתום לימודיי, אני עומד בראש בית הספר לרפואה המשלימה של המכללה האקדמית גליל מערבי מרכז ומלמד במגמת רפלקסולוגיה הוליסטית ומגמת עיסוי הוליסטי, מלמד ביו-אנרגיה, ובמקביל מטפל באופן פרטני בקליניקה הפרטית אשר בביתי בכפר הורדים. בית אשר מאופיין באווירה יצירתית וטומן בחובו הן קליניקה פרטית והן סדנא פרטית וגלריית אומנות של זוגתי (אומנית בעצמה) ושלי.

שאיפתי היא לאפשר לכל בני האדם רפואה וריפוי שלמים המשלבים חכמה עתיקה עם ניסיון רב.