גרגורי איצקוביץ – שיטות טיפול אלטרנטיביות | דף הבית

גרגורי איצקוביץ - דף הבית

גרגורי איצקוביץ, מטפל בכיר ברפואה משלימה משנת 1990 ואמן, עומד בראש בית הספר לרפואה המשלימה של המכללה האקדמית גליל מערבי ובמקביל מטפל באופן פרטני בקליניקה הפרטית בביתו בכפר הורדים.

הטיפולים בקליניקה בכפר ורדים מתחלקים לשניים: טיפולי ספא להרגעות והנאה וטיפולי המיועדים לריפוי כמו רפלקסולוגיה הוליסטית ועיסוי רקמות עמוק. בקליניקה נערכות גם הרצאות וסדנאות בנושאים שונים הקשורים לעולם הרפואה והטיפול כמו גם לעולם האמנות. בביתו בכפר ורדים נמצאת גם גלרית ציורים ועבודות של גרגורי והציבור מומזן לבוא, להתרשם ואף לרכוש מהעבודות.

"אני מאמין" שלי

 אני מאמין שהגוף הוא מלאכת מחשבת מורכבת ומסובכת שיודעת לתפקד בו זמנית בכמה מישורים. הגוף אמור לתפקד לאורך שנים ללא תקלות ובעיות ובתנאי שאנו משתמשים בו בתבונה. עלינו להיות קשובים לו בכל רגע נתון, להכיר את צרכיו ולנצל את הפוטנציאל הטמון בו אך בלי להעמיס עליו יותר מידי. אם היינו משכילים לטפל בגוף שלנו כשם שאנו מטפלים במכוניות שלנו, בבתים שלנו ובילדים שלנו היינו אנשים בריאים ומאושרים. האחריות על חיינו, גופנו, בריאותנו הפיסית והנפשית חלה עלינו בלבד, בלי לסמוך ולהפיל את האחריות על אדם אחר. אל לנו לקחת את גופינו כמובן מאליו ועלינו להבין שחלק ניכר ומשמעותי של סימפטומי מחלה פיזיים נובעים מחסמים וחסכים רגשיים ושאסור להפריד בין גוף ונפש.

שאיפתי היא לאפשר לכל בני האדם רפואה וריפוי שלמים המשלבים חכמה עתיקה עם ניסיון רב.

צור קשר:
טלפון: 052-2795713
בית: 04-9572283
אימייל: [email protected]
כתובת: ארבל 62 כפר ורדים
 

חפשו אותי בפייסבוק